T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

2020 YILI YILSONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Yayın Tarihi : 11.2.2021

​İl Müdürlüğümüzün, 2020 yılı faaliyet değerlendirmesinin ve 2021 yılı planlamasının yapıldığı değerlendirme toplantısı, İl Müdürümüz Sırrı YILMAZ başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Müdürlüğümüz Şube Müdürleri ve İlçe Müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantı da; Şube ve İlçe Müdürlüklerimizin faaliyet sunuları, 2020 yılı Eylem Planı konuları, Anahtar Performans Göstergeleri değerlendirmeleri, DİTAP Dijital Tarım Pazarı yaygınlaştırma çalışmaları, Kuraklığa yönelik alınacak tedbirler ve İlçe/Şube Müdürlüklerinin talep ve önerileri, 2021 yılı için planlanan projeler gibi birçok başlık ele alındı.
Toplantı sonrasında bir değerlendirme yapan İl Müdürümüz Sırrı YILMAZ; “2020 yılında yürüttüğümüz tüm çalışmalarımızı ele aldığımız ve 2021 yılı planlamaları için değerlendirme yaptığımız toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantımız ile hem kendi performansımızı değerlendiriyor hem de hedeflerimize yönelik faaliyetlerimizi planlıyoruz. İlimiz tarımı için hedeflerimize yönelik çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.